Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie-bilety-lotnicze.eu/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Ostatni dzwonek na tanie bilety lotnicze w Locie

LOTEuropa posiada wiele przepięknych miejsc, w których chcielibyśmy spędzić swoje wczasy. Jednak ceny przelotu często ograniczają nas w swoich planach. Dlatego w najnowszej ofercie polskich linii lotniczych możemy teraz kupić bilety w okolicach 300 złotych. Najatrakcyjniejsze kierunki to Madryt, Larnaka, Nicea i Zurych. Bilety lotnicze do tych miejsc będą tańsze co najmniej o 50 złotych, w zależności od kierunku. Niskie ceny są wynikiem tego, ze polskie linie lotnicze na kilka dni zrezygnowały z opłat za wystawienie biletu. Dzięki temu ceny spadną nawet o 43 procent. Atrakcją tej promocji jest także program lojalnościowy Miles&More. Dzięki któremu przy zakupie biletu otrzymujemy mile, te zaś wymieniamy na bilety i nagrody. W tej ofercie, mimo znacznych upustów na cenach biletów lotniczych, dodatkowo możemy otrzymać około 1000 mil. LOT w swoich promocjach ma znacznych konkurentów. Ostatnio kod zniżkowy na bilety lotnicze wprowadziła także Lufthansa, dzięki czemu ceny miały spać nawet o 80 procent. Oprócz tego 20 procentową zniżkę zaoferował także Wizz Air, a także kusząca jest propozycja członkostwa w tych liniach lotniczych.

Lot dzięki swojej długiej tradycji zyskał naprawdę grono wielbicieli i stałych pasażerów korzystających z usług polskiego przewoźnika. Dlatego z roku na rok notowania tej linii wzrastają a także zwiększa się ilość kierunków. Lot obecnie czeka na dostawę najnowszego z boeingów, który na razie otrzymały japońskie linie lotnicze. Nowy Dreamliner ma być jeszcze bardziej komfortowy i prezentuje jeszcze większą jakość usług.

Oprócz nowego samolotu Lot stworzył specjalny projekt, który będzie promował Polskę wśród krajów Europy. Na samolocie pojawi się portret Fryderyka Chopina a także obraz Krakowa i Warszawy.

Polskie linie lotnicze stacjonują w porcie lotniczym w Warszawie. Okęcie jest odpowiedzialne za obsłużenie ponad połowy ruchu pasażerskiego w naszym kraju. Od nowego roku część lotów zostanie przeniesiona do nowopowstającego lotniska w Modlinie.

Wypowiedz się..

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free