Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie-bilety-lotnicze.eu/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Olt Express z polskich portów lotniczych

Olt ExpressOlt Express w ostatnim czasie zaczął zaskakiwać promocjami na bilety lotnicze ale także i bardzo obszerną siatką połączeń. Rozpoczął loty zagraniczne do wielu miejsc Europy, głównie do przepięknych stolic naszego kontynentu.

Z portu lotniczego w Gdańsku otworzył aż trzynaście nowych połączeń. Od 29 października możemy polecieć do Wielkiej Brytanii, Włoch, Francji, Holandii, a także Islandii. Bilety lotnicze możemy kupić już w cenie 149 złotych. Każdego dnia możemy polecieć do Hamburga, Amsterdamu, Brukseli i Londynu. Tanie loty do Rzymu będą realizowane aż trzy razy w tygodniu. Przepiękną Wenecję, Marsylię i Weronę możemy zobaczyć aż trzy razy w tygodniu. W każdy piątek linia Olt Express oferuje loty do Rejkiawicku.

Przewoźnik oferuje także wiele połączeń z portu lotniczego w Łodzi. Możemy kupić miedzy innymi bilety lotnicze do Frankfurtu, Barcelony czy Edynburga. Z Łodzi możemy także kupić bilety lotnicze do Warszawy. Loty odbywają się w dni powszednie dwa razy dziennie, a także jednorazowo w niedzielę.

Olt Express oferuje także nowe połączenie z dawną stolicą. Bilety lotnicze do Krakowa będą już realizowane od drugiego lipca. Rejsy odbywają się z Bydgoszczy i Łodzi. Olt Express oferuje naprawdę tanie loty, gdyż koszt podróży wynosi 99 złotych. Kraków jest bardzo popularnym pod względem turystycznym miastem. Znajduje się tu mnóstwo zabytków, a także zabytkowe dzielnice jak Kazimierz. Hotele w Krakowie zlokalizowane są obok największych atrakcji turystycznych miasta. Kraków uznany jest za wielki ośrodek kultury naszego kraju, stąd znajduje się tu mnóstwo uniwersytetów i muzeów.

Komunikacja miedzy polskimi portami lotniczymi jest w coraz to lepszym stanie. Już niebawem transport lądowy może zostać w pełni zastąpiony połączeniami różnych linii lotniczych. Zarówno Olt Expres jak i Eurolot wspomagają połączenia krajowe ale także otwierają coraz więcej tras poza granicami. Eurolot początkowo wystartował od lotów do Popradu w czasie wczasów zimowych. Jednak połączenie zostało przyjęte przez pasażerów i na stałe weszło do siatki połączeń polskich linii lotniczych.

Wypowiedz się..

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free