Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie-bilety-lotnicze.eu/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Mnóstwo korzyści zakupów biletów w Wizz air

Wizz airWizz air od zawsze zachwyca klientów tanimi biletami lotniczymi w różne ciekawe miejsca Europy i świata. Obecnie węgierska linia oferuje tanie loty ze zniżką 15 procent na wszystkie połączenia, oczywiście jeżeli jesteśmy członkami klubu wizz air. Dlatego warto uczestniczyć w tym klubie i korzystać z licznych promocji. Już teraz warto zabukować bilety lotnicze na sezon zimowy, gdyż jeszcze nigdy lista promowanych przedmiotów nie była tak obszerna. Pasażerowie mogą bukować bilety lotnicze zarówno do europejskich stolic jak i typowych, górskich kurortów.

Wizerunek Wizz AIR

Wizz air w ostatnim czasie znacznie zadbał o promowanie swojej firmy. W czasie wakacji urządził huczną zabawę w porcie lotniczym Modlin i wszystkim, którzy ubrali się w różowe stroje zaoferowali około 200 darmowych biletów. Tym akcentem chcieli rozpocząć swoje loty z nowego lotniska. Podobną akcję przeprowadził Ryanair w Warszawie a także na Placu Solnym we Wrocławiu.

Stereotypy tanich linii lotniczych

Wizz air za wszelką cenę chce obalić stereotyp, że loty tanimi liniami lotniczymi muszą wiązać się z brakiem komfortu. Obecnie węgierski przewoźnik wprowadził nowy pomysł ograniczenia ilości bagażu podręcznego, przez co pasażerowie będą mieli więcej miejsca na pokładach samolotu. Na razie pomysł wprowadzono na trasie Londyn- Katowice, jeżeli się spodoba będzie wprowadzany także na innych kierunkach. Jeżeli pasażerowie chcą wziąć więcej bagażu będą musieli zapłacić 10 euro.

Oferta Wizz AIR

Oferta wizz air jest bardzo korzystna zarówno na dłuższe wczasy jak i krótki weekend. Bardzo dobrze sprzedają się bilety lotnicze do Londynu a także oferta weekendu w Budapeszcie.

Polacy coraz chętniej i częściej wybierają podróż samolotem. Według statystyk coraz chętniej wsiadają na pokład, gdyż uważają samolot za szybki, komfortowy i bezpieczny. Ponadto korzystając z tanich linii lotniczych, koszt podróży nie będzie aż tak wysoki. Wizz air odnosi bardzo duże sukcesy na różnych polskich lotniskach. Przede wszystkim wiele połączeń oferuje z portu lotniczego w Katowicach. Wiele sukcesów odnosi także na lotnisku w Modlinie. Pod względem sprzedaży biletów lotniczych wyprzedza nawet linie Ryanair.

Wypowiedz się..

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free