Warning: Creating default object from empty value in /home/poland/domains/tanie-bilety-lotnicze.eu/public_html/wp-includes/bookmark.php on line 36

Ekspansja skandynawskich linii SAS na polskim rynku

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS rozszerzają siatkę swoich połączeń z polskich lotnisk. Od 3 października lotnisko w Poznaniu będzie obsługuje nowe dodatkowe połączenie. Mowa o trasie z Poznania do Kopenhagi, którą maszyny przewoźnika będą obsługiwać 6 dni w tygodniu oprócz niedziele, natomiast połączenia powrotne odbywać się będą tylko w dni robocze. Podróże do Danii realizowane są w godzinach wczesno porannych dokładnie o 6;05, natomiast powrotne o godzinie 22:50. Czas podróży to zaledwie godzina i 5 minut.

SAS

Dotąd SAS realizował tylko 5 lotów do Kopenhagi tygodniowo. Dziś to już przeszłość, również w sobotę możemy wyskoczyć na duńskie pyszności, czy zakupy.

Oferta skierowana jest głownie do pasażerów biznesowych, zyskają oni możliwość wylotu i powrotu z Kopenhagi jeszcze tego samego dnia. Wybierając poranny lot do Danii bez problemu możemy skorzystać z oferty SAS, która umożliwia dogodne połączenia do Azji i Stanów Zjednoczonych.

W przyszłym roku skandynawski przewoźnik aby usprawnić obsługę pasażerów wykorzysta dwa typy samolotów. Na trasie Poznań-Kopenhaga-Poznań będzie latać 50 – osobowy CRJ200 oraz 88 – miejscowy CRJ900 NextGen. W zależności od zapotrzebowania samoloty będą latać coraz częściej.

Jeszcze w tym roku a dokładnie 23 października odbędzie się inauguracyjny lot linii lotniczych SAS z Gdańska do Sztokholmu., do dobra wiadomość dla klientów przewoźnika, bowiem początkowo termin ustalony był na 30 października.

Planowane połączenie wykonywane będzie w czasie 1 godzina I 15 minut, z oferty skorzystać będzie można cztery razy w tygodniu a dokładnie w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę. Co najważniejsze dla klientów bilety lotnicze zaczynają się od 222 złotych.

Samoloty Boeing 737-600 lądować będą w Sztokholmie na lotnisku Arlanda, który od stolicy znajduje się w niewielkiej odległości, a do centrum miasta dojazd możliwy jest pociągiem Arlanda Express, podróż trwa zaledwie 20 minut lub 45 minut, gdy wybierzemy linie autobusowe.

Nowe połączenie do Sztokholmu rozszerzy dotychczasową siatkę linii SAS w Polsce, która obecnie obejmuje 5 połączeń m.in. z Gdańska, Poznania, Wrocławia i Warszawy do Kopenhagi I Oslo. Połączenie z Sztokholmem z pewnością przyjmie się z dużą aprobata wśród polskich klientów.

Wypowiedz się..

CommentLuv badge

Spam protection by WP Captcha-Free